cursussen amsterdam

Nieuws

Wie wordt Debutant van het jaar 2009?

Wie wordt Debutant van het jaar 2009?

Geplaatst op: 09.08.25

Een nieuwe prijs voegt zich in de regen van literaire prijzen: Debutant van het Jaar. Op 16 januari 2010 organiseert ScriptPlus de Dag van het Debuut. Op deze dag wordt bekend wie zich een jaar lang Debutant van het Jaar 2009 mag noemen. Daarbij gaat het niet alleen om het boek, maar ook om de auteur. Genomineerde auteurs zullen zich presenteren in een Stairway Pitch van ongeveer vijf minuten, waarin ze uit hun werk kunnen voorlezen en iets over zichzelf kunnen vertellen.

Vanaf 1 september kunnen debutanten of hun uitgevers zich aanmelden op deze pagina. Behalve de uitverkiezing van de Debutant van het Jaar (niet door een jury, maar door het aanwezige publiek) zullen op de Dag van het Debuut ook een meet & greet van debutanten en een literaire wandeling plaatsvinden.

Aan de eretitel Debutant van het Jaar is ook een geldprijs verbonden. De prijs bestaat in twee categorieën: Proza voor Kinderen en Verhalend Proza.

Nieuws

10.08.17 | Live @ the library laat bezoekers kennismaken met De Schrijfbibliotheek, maar dan in levende lijve. Auteurs als Trujillo, Pim Wiersinga en Louis Stiller over hun bronnen.
meer »
10.07.07 | Schrijf je nu in voor Live at the Library!
meer »
10.07.05 | ScriptPlus trapt af in de Week van het schrijven.
meer »

Nieuwsarchief

Links van de week

David Mulder | beoordeelt manuscripten voor ScriptPlus.
Literair Nederland | aardige agenda van wat ons bezighoudt, interessant archief.
Literatuurplein.nl | bannervrije site met goede nieuwsvoorziening.